Kurs Pisania Powieści KMLU

 

Kurs kreatywnego pisania powieści KMLU to intensywny, pięciomiesięczny trening pisarski dedykowany początkującym pisarzom i pisarkom, którzy planują napisanie swojej (nie tylko) pierwszej książki lub są w trakcie jej pisania.

Co roku dwanaścioro uczestników i uczestniczek wyłonionych w trakcie rekrutacji pracuje od września do stycznia nad swoimi tekstami pod okiem najlepszych ekspertów – pisarzy, redaktorów, wydawców, psychologa twórczości czy eksperta od prawa autorskiego.

Kurs pozwala nie tylko na doskonalenie pisarskiego warsztatu, lecz także jest także okazją do nawiązania kontaktów z osobami z branży. To niemal pół roku pełne inspirujących rozmów, dzielenia się doświadczeniami i przeistaczania pomysłów w fascynujące powieści w grupie osób dzielących te same zainteresowania. Po zakończeniu zajęć będziesz w trakcie lub na finiszu zaawansowanego pisania swojej książki, którą dzięki naszej pomocy zaprezentujesz wydawcom – jak co roku stworzymy z fragmentów powieści Antologię Kursu Pisania, którą wyślemy do czołowych wydawców w kraju wraz z rekomendacjami najbardziej obiecujących absolwentów.

Szczegóły programu i naboru na najbliższy Kurs Pisania 2021/22 zostaną ogłoszone 20 maja.

Zobacz reportaże z wcześniejszych edycji kursu